O MNIE  

20-letnia pasjonatka fotografii, pochodząca z małej miejscowości na Dolnym Śląsku - Świeradowa-Zdroju.
Od najmłodszych lat z ogromnym zaangażowaniem oddana swojej pasji. Tak, to jest właśnie mój przepis na szczęście i nie wyobrażam sobie, by miał zniknąć z mojego obecnego życia. To moja codzienność, nieodłączny aspekt życia i klucz do furtki, za którą kryje się większość moich marzeń. 


 


Zamiłowanie do fotografii zakiełkowało we mnie od najmłodszych lat. Pierwszy aparat, który dostałam w swoje ręce w wieku 10 lat był zwykłą cyfrówką zakupioną przez moich rodziców i to w zasadzie bez żadnego celu, tak po prostu- żeby można było od czasu do czasu uchwycić jakąś ważną chwilę. Większe zainteresowanie fotografią obudziło się we mnie w momencie, kiedy będąc nad morzem, zauważyłam ślubną sesję pewnej młodej pary. Z wielkim zaciekawieniem i podziwem przyglądałam się każdemu ruchowi fotografa. Pamiętam, że kiedy wróciłam do domu z wakacji postanowiłam zacząć działać. Wzięłam w dłonie niebieską cyfrówkę, udałam się do ogrodu i fotografowałam wszystko,co się dało. Z czasem jednak stwierdziłam, że jeśli chcę rozwijać się bardziej, to potrzebna mi będzie lustrzanka. W gimnazjum dostałam pierwszą, która służy mi do dziś i szczerze mówiąc, nie zamieniłabym jej na żadną inną! Aczkolwiek nie wyklucza to faktu, że niedługo pewnie zmiana będzie potrzebna.

W żadnym wypadku nie uważam się za profesjonalistkę. Pomimo tych 6 lat "związku" z fotografią, nadal się uczę. 
Co nie znaczy, że do profesjonalizmu nie dążę- jedyna cecha, którą mogę sobie otwarcie przypisać i która jest u mnie dość zauważalna, to ambicja i wytrwałość w dążeniu do celu. To pasja, którą wciąż pielęgnuję i dbam o to, aby nigdy we mnie nie zgasła. W swoje prace wkładam dużo serca, jak i zarówno czasu. Bo zrobienie zdjęcia to nie tylko kliknięcie spustu migawki- trzeba nadać mu także styl i charakter. W każdym bądź razie, nie wyobrażam sobie życia bez aparatu i staram się zabierać go wszędzie. Sprawia mi dużo radości, którą dzielę się z innymi. 

Będę tutaj przede wszystkim dzielić się z Wami zdjęciami z sesji (łącznie z relacjami oraz tzw. "bekstejdżem"). Ale również pojawi się też notka o moich początkach fotograficznych, dotycząca zdjęć before/after 
(przed i po obróbce), a także wiele innych! 

Zapraszam serdecznie do śledzenia efektów moich działań, komentowania, a także przede wszystkim do współpracy :)

Kontakt możecie ze mną nawiązać poprzez wiadomość prywatną na fanpage'u , maxmodels, bądź adres e-mail - photographybynj@gmail.com .

Zapraszam również do zadawania wszelkich pytań, na które z wielką chęcią odpowiem!


XOXO

~Nat


2 komentarze: